Про переможців Євробачення-2022 – українському гурту Kalush Orchestra зняли документальний фільм. У кінострічці покажуть шлях музикантів до вершини у вокальній кар’єрі. Картина розповість про особисте життя кожного з музикантів та їхню професію.

Фільм зняв телеканал “Суспільне. Культура”. Режисером став Владислав Васильченко, який раніше зняв картини життя військових на Донбасі. Автором ідеї та продюсером виступила Юлія Дічук.

“Я хотіла дізнатися про кожного з цих надзвичайних хлопців, подивитися, в яких умовах вони зростали, запитати, про що мріяли в дитинстві. Ми хотіли встигнути зняти живі емоції одразу після повернення хлопців із перемогою на Євробаченні”, – зазначила Дічук.

На екранах картина з’явиться на початку літа поточного року та нагадає глядачам про важливість збереження національної культури, а також занурить в український фольклор. Публіці покажуть унікальні музичні інструменти.

“Крім ідентичності музики, знімальна команда розкриє ще й ідентичність самих музикантів: покаже де, в яких сім’ях та в якому оточенні зростали та розвивалися майбутні тріумфатори Євробачення 2022”, – йдеться у заяві “Суспільного”.

Зйомки фільму проходили між поверненням колективу з Турину в Італії та від’їздом у тур Європою у трьох областях: Волинській, Івано-Франківській та Львівській.

 

Джерело: obozrevatel.com