Студія Studiocanal і кінокомпанія Heyday Films, яка працювала над фільмами “Пригоди Паддінгтона” та “Гаррі Потер”, екранізують казку Астрід Ліндгрен “Пеппі Довгапанчоха”.

Як повідомляє Variety, у виробництві фільму візьме участь шведська компанія Astrid Lindgren Company, яку очолює онук письменниці, Нільс Нюман.

За словами Нільса, досвід екранізації великих літературних творів Девіда Хеймана (засновник Heyday Films) дозволить зрозуміти і оцінити книги про Пеппі, а також зняти фільм, в якому будуть відображені і жартівливість, і серйозність робіт Астрід Ліндгрен.

Проект знаходиться на ранній стадії розробки, дата початку зйомок поки не визначена, режисер і актори на головні ролі поки не відомі. Скоріш за все фільм вийде в 2020 році – у 75-ту річницю персонажа.

Нагадаємо, перші три повісті про дівчинку Пеппі були опубліковані в період з 1945-го по 1948 рік. Видання переведені на 77 мов і продані по всьому світу в кількості більше 65 млн примірників. Перша екранізація була знята в 1949 році в Швеції. У Радянському Союзі двосерійний фільм “Пеппі Довгапанчоха” вийшов в 1984 році. Остання на сьогоднішній день голлівудська кіноверсія “Нові пригоди Пеппі Довгапанчоха” була знята в 1988 році.

 

Джерело: 112.ua