Режисер та продюсер фільму “Наполеон” Рідлі Скотт розповів про свій вибір актора для головної ролі та поділився враженнями від створення цього історичного проекту.

Під час розмови про вибір актора для головної ролі у фільмі “Наполеон”, Рідлі Скотт, який вже співпрацював з Оскароносцем Хоакіном у “Гладіаторі”, поділився своїми думками з аудиторією.

“Мене вразила його неймовірна гра у фільмі “Джокер”. Незважаючи на те,що мені не сподобалося, як цей фільм “святкував” насильство, але Хоакін був неперевершенний. Я вважав, що він стане чудовим додатком до “Наполеона”, не лише творчо, але і комерційно. Я бачив у цій ролі, тільки двох акторів. Іншого я не називатиму”.

Режисер відтворив на екрані історію французького імператора та його безжалісного піднесення на вершину влади, за сценарієм Девіда Скарпа. Ця історія оживає через передачу його пристрастей і напружених відносин з його єдиною справжньою коханкою і дружиною, Жозефіною.

У цій епічній стрічці Хоакін Фенікс засяяв у ролі французького завойовника Наполеона Бонапарта, тоді як Ванесса Кірбі переконливо відтворила образ імператриці Жозефіни. Фільм захоплює незабутніми битвами Наполеона, роблячи його найвидатнішим військовим лідером та візіонером свого часу.

Рідлі Скотт, четверо разів номінований на Оскар, розповів, що зняв фільм всього за 62 дні.

“Зазвичай такі фільми знімають приблизно за 110 днів”, – відзначив він. “Я зрозумів це багато років тому: вісім камер, в вісім разів швидше. Кожен відділ має встигати за моєю швидкістю. Одного разу відомий валлійський актор сказав мені: “Мені подобається те, що ви робите, бо ви так швидко рухаєтеся”. Ви повинні знати геометрію сцени. Якщо ви цього не розумієте, то перший кадр, може бути затягнутим”.

Apple об`єднала свої зусилля з Sony Pictures Entertainment для глобального кінотеатрального релізу фільму “Наполеон” 23 листопада.

Джерело: okino.ua