Сара Джессіка Паркер стала продюсеркою фільму “Перший ряд”. Це документальна стрічка про пораненого українського військового, який став танцівником балету.

Цей фільм стане ще одним прикладом того, що незламністю та силою духу наших захисників надихається весь світ. Планується, що документальний фільм буде готовий у 2024 році.

Сюжет фільму “Перший ряд”
В основі сюжету історія групи українських танцівників балету, які були евакуйовані після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Ці талановиті люди об’єдналися, створивши балетну трупу під назвою United Ukrainian Ballet (“Об’єднаний український балет”).

У своєму коментарі для видання Сара Джессіка Паркер, яка також є заступницею голови ради директорів Нью-Йоркського міського балету, вказала, що майбутній документальний фільм має на меті відобразити наполегливість і людський дух на тлі важкої війни.

Надати цим танцюристам міжнародну платформу, щоб розповісти свої історії через силу, красу та жорсткість балету – велика честь, – зізналася Джессіка Паркер.

У фільмі буде зображено складне життя тих, хто зараз далеко від батьківщини, а також наслідки війни. Труднощі персонажів буде відтворено через відеодзвінки між танцівниками та їхніми сім’ями вдома, а також через внутрішні переживання і відчуття провини вцілілого.

Хто буде серед акторського складу
Однією з центральних постатей фільму буде український військовий Олександр Будько, відомий своїм позивним Терен, який втратив обидві ноги під час боїв за Харківщину. Він приєднався до балетної трупи та взяв участь в одній із їхніх постановок – балеті “Жизель”, благодійний показ якого відбувся в Каліфорнії. Фільм розповість про співпрацю майстра балету трупи Олександра Ратманського та українського військового, який танцював на протезах.

Джерело: 24tv.ua