Оскароносний актор Шон Пенн стане героєм фінальної новели українського художнього кіноальманаху “Війна очима тварин” режисера Мирослава Слабошпицького.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомили в пресслужбі кінокомпанії-виробника Sota Cinema Group з посиланням на The Hollywood Reporter. Як зазначається, американський актор зіграє саунд-продюсера, який випадково стає свідком початку війни.

Зйомки новели відбудуться в Україні та Лос-Анджелесі влітку 2023 року. Ця історія стане одним з дев’яти короткометражних фільмів, знятих різними режисерами і об’єднаних в один кіноальманах “Війна очима тварин”. Героями кожної новели стануть тварини, які опинилися в Україні під час війни.

Дев’яту, заключну історію зніматиме режисер Мирослав Слабошпицький, автор одного з найтитулованіших українських фільмів “Плем’я”. “Я дуже радий бути частиною цього фільму. Для мене велика честь співпрацювати з неймовірним актором, видатною людиною та одним з найбільших друзів України Шоном Пенном. Він був з нами під час атаки 24 лютого і досліджує війну в Україні у своєму документальному фільмі. Його підтримка безцінна для нас і не може бути переоцінена”, – зазначив Мирослав Слабошпицький.

Як ми вже раніше повідомляли, перший трейлер кіноальманаху “Війна очима тварин” презентували на цьогорічному Берлінському кінофестивалі.

Виробництвом проєкту займаються українські компанії Sota Cinema Group та Kleos Art, а продюсерами виступили Олег Кохан та Олексій Макухін. Олег Кохан, автор ідеї Кіноальманаху, підкреслив важливість участі в проекті таких світових зірок, як Шон Пенн: “Всі історії нашого кіноальманаха основані на реальних подіях, і для нас дуже важливо, що закордонні митці такого рівня, як Шон Пенн, розділяють з нами цю страшну реальність, що ми відтворюємо на екрані. Це підкреслює актуальність теми екоциду в Україні, адже кожна куля, кожен уламок ракети, кожна крапля пального, що забруднює нашу землю, є хімічною зброєю повільної дії, яка руйнує екосистему не тільки України. Шон Пенн був безпосереднім свідком подій в Україні, тому його не довелось переконувати. Він належить до тієї категорії людей, які всім серцем підтримують справу, в яку вірять, і готові діяти”.

Світова прем’єра кіномальманаху «Війна очима тварин» запланована на кінець 2023 року – початок 2024 року в рамках одного з міжнародних фестивалів.

Війна очима тварин

Джерело: https://www.cinema.in.ua/