Енергійний песик графа Дракули дуже сумує за своїм господарем, поки той займається важливими справами готелю. Адже все, що потрібно пухнастому улюбленцю — постійна увага власника. Тож Дракула знаходить йому нового друга. Проте граф навіть не підозрює, який гармидер в його готелі влаштують ці два бешкетники!

«А що, якщо б наші улюблені герої мали домашніх тварин? Разом з командою ми вирішили пофантазувати, які несподівані та курйозні ситуації могли б спіткати монстрів з Готелю Трансільванія, якби у них були чотирилапі друзі розповіли Дженніфер Клуска та Дерек Драймон  режисери короткометражки «Домашні монстри».  Уявіть, що ваш золотистий ретривер на зріст наче п’яти поверхова будівля! Або ж чихуахуа дихає вогнем! Ми отримали велику кількість позитивних емоцій працюючи над створенням персонажів анімації «Домашні монстри» та намагалися зробити їх настільки ж смішними та дивакуватими, якими є герої історії «Монстри на канікулах». Сподіваємося, глядачам сподобається і вони з нетерпінням чекатимуть на повернення монстрезних тварин у новій пригоді «Монстри на канікулах: Трансформанія»!

«Домашні монстри»  це натхненна робота від команд Sony Pictures Animation та Sony Pictures Imageworks. Ми щасливі подарувати неймовірні емоції щирого сміху мільйонам родин по всьому світу у цей непростий часадже «Монстри на канікулах»  по-справжньому сімейна історія. Для мене було честю попрацювати разом з фантастичним режисерським дуетом у складі Дженіффер та Дерека, які очолюють роботу над четвертою частиною анімації»— додає продюсер короткометражки Крістіан Роедель.

Дивіться яскраву пригоду «Монстри на канікулах: Трансформанія» вже цього літа у кіно!

 

Джерело: B&H film distribution