Досить часто для того, щоб досягти в житті бажаного, нам потрібні класні мотиватори. Такими, для прикладу, є цікаві фільми із заплутаним сюжетом, талановитими акторами й класною режисурою.

Ось 5 фільмів про спортивні досягнення. Головні актори цих драм надихають, втілюють віру в себе і мотивують.

1. “Невидима сторона” / “The Blind Side”
Рік виходу: 2009
Жанр: драма
Режисер: Джон Лі Генкок
Головні ролі: Сандра Буллок, Квінтон Аарон, Тим МакГров, Джа Геад, Кеті Бейтс
Фільм заснований на реальних подіях. Головним персонажем фільму є темношкірий хлопчик Майкл, який постійно кочує з однієї прийомної сім’ї до іншої. Це тривало доти, поки хлопець не потрапляє в сім’ю, яка полюбила та повірила в дитину. Завдяки прийомній сім’ї Майкл починає грати в американський футбол. Це початок нової, зовсім іншої історії для Майкла Оера.

2. “Шульга” / “Southpaw”
Рік виходу: 2015
Жанр: драма, екшн, спортивний
Режисер: Антуан Фукуа
Головні ролі: Джейк Джилленгол, Форест Вітакер, Рейчел Мак-Адамс, Наомі Гарріс
Історія про професійного боксера Білі Гоуп, який мав славу, визнання та повагу. Проте з часом чоловік інакше розставляє пріоритети, тому сімейні проблеми тягнуть його на дно. Білі готовий здатися, але несподівано для самого себе він формує стимул – його донька. Завдяки цьому чоловік знову починає тренуватися і ставить собі високі цілі.

3. “Тренер Картер” / “Coach Carter”
Рік виходу: 2005
Жанр: спортивний, драма
Режисер: Томас Картер
Головні ролі: Семюел Л. Джексон, Роб Браун, Ченнінг Татум, Рік Ґонсалес, Роберт Річард, Ашанті
Якісний алкоголь: як зробити правильний вибір
Якісний алкоголь: як зробити правильний вибір
6 квітня 2021, 13:46

У фільмі розповідається про реального тренера, який жив та працював у США. Його методика досить специфічна та нестандартна. За це чоловіка дехто підтримував, а дехто засуджував. Так, для прикладу, Картер дозволяв хлопцям тренуватися лише тоді, коли вони мали хороші оцінки. А вихід на поле й

4. “За кров до перемоги” / “Bleed for This”
Рік виходу: 2016
Жанр: спортивний, драма
Режисер: Бен Янгер
Головні ролі: Майлз Теллер, Кеті Сагал, Аарон Екхарт
Вінні Пацієнца був зіркою рингу у 80-х роках, але беручи участь в трьох підряд боях боксер всі рази зазнав поразки. Через це репутацію та популярність боксер втратив. Проте ситуацію змінив новий тренер Вінні, адже завдяки йому боксер перейшов у іншу вагову категорію і…отримав злий жарт долі.

5. “Нескорений” / “Unbroken”
Рік виходу: 2014
Жанр: драма
Режисер: Анджеліна Джолі
Головні ролі: Джек О’Коннелл, Miyavi, Гаррет Хедлунд
Фільм знято на основі реальних подій. У центрі сюжету Луї Замперіні, який був легкоатлетом і учасником Олімпійських ігор. З початком Другої світової війни життя чоловіка кардинально зміниться і більше ніколи не буде таким, як раніше.

Джерело: 24tv.ua