Кіностудія Marvel приступила до зйомок екранізації коміксів “Чорна пантера 2”, які пройдуть без виконавця головної ролі в першій серії Чедвік Боузман, який помер після важкої хвороби. Глава студії Кевін Файг зазначив старт виробництва картини спеціальним коментарем.

“Все це явно дуже емоційно без Чеда. Але ми дуже раді повернути світ Ваканди глядачам і шанувальникам. Ми збираємося зробити це так, щоб Чед міг пишатися нами”, – заявив він на прес-конференції присвяченій виходу іншого екранізації – “Чорна Вдова”. Він не уточнив, хто з учасників оригінального акторського складу з’явиться в сиквелі, але, найімовірніше, глядачі знову побачать персонажів, яких зіграли Анджела Бассетт, Данай Гуріра, Люпіта Ньоно, Уїнстон і Летішией Райт.

Нагадаємо, що “Чорна пантера” стала культурною сенсацією, коли вона вийшла в лютому 2018 року, зруйнувавши голлівудський міф про те, що фільми з переважно чорним акторським складом не можуть бути комерційно успішними на міжнародному рівні. Спростовуючи це, стрічка заробила 1,34 мільярда доларів по всьому світу, зробивши “Чорну пантеру” найкасовішим фільмом Marvel без участі Месників.

Джерело: multikino.com.ua