25 грудня в український прокат вийшов мультфільм “Душа” виробництва студії Pixar Animation Studios.

По сюжету, викладач музики в середній школі Джо Гарднер несподівано виявляється у світі, де пробуджуються людські натхнення, захоплення, бажання і інтереси, і там він знайомиться з юною душею на ім’я 22.

Режисером стрічки став Піт Доктер (“Корпорація монстрів”, “Вгору”, “Головоломка”).

Ролі озвучили актори Джейми Фокс, Твань Фей, Questlove, Филисия Рашад, Дэвид Диггс, Анджела Бассетт і інші.

Цікаві факти про фільм “Душа” :

– 23-й фільм Pixar.

– перший мультфільм Pixar за участю афроамериканского героя.

– Другий фільм Pixar, який повинен був вийти 19 червня 2020 року (після “Головоломки” 2015 року), але із-за пандемії картина не вийшла в кінопрокат, а тільки 25 грудня 2020 року стала доступна на сервісі Disney+.

-Піта Доктера без участі Джона Лассетера (режисер і аніматор – ред.) після його відходу з поста генерального директора усіх анімаційних майданчиків Диснея.

Різдво з “Друзями”: найяскравіші епізоди серіалу в невеликим святом дусі (фото, відео)
– 2-й анімаційний фільм актора і співака Дэйвида Диггса, після “Фердинанд” (2017).

– П’ятий фільм Pixar буде знятий продюсером Джонасом Риверой після “Вперед і вгору” (2009), “Думками навиворіт” (2015), “Історія іграшок 4” (2019) і “Вперед” (2020).

На оглядовому агрегаторе Rotten Tomatoes фільм має рейтинг схвалення 98%. Оцінка аудиторії складає 100%.

“Фільм жонглює цікавими ідеями, драматизує їх з великим піднесенням і глибоким почуттям”

“”Душа” закінчується на ідеальній ноті, її останні миті переповнюються об’ємними людськими осяяннями, настільки мелодійними, що я можу з радістю наспівувати її кульмінаційну мелодію усе життя і, ймовірно, ніколи не втомлюся слухати її”

“Прекрасний каскад розваг, повний захоплюючих ідей і блискуче задуманих надприродних візуальних ефектів… Режисер Піт Доктер і його команда створили образи цих небесних пеклу, вони одночасно чарівні, красиві і чудові”

Відома дата виходу нового фільму із зіркою “Ходу королеви”
На Metacritic мультфільм має середньозважену оцінку 85 з 100, грунтовану на 36 критиках, що вказує на “загальне визнання”.

На сервісі IMDb “Душа” має оцінку 7,7/10.

“Мені дуже сподобався цей фільм про те, як дізнатися, що робить кожну людину унікальною, і надихнутися пристрастю, хобі або чимось ще. Дуже рекомендую цей фільм”!

Джерело: telegraf.com.ua