Компанія The Walt Disney Company подарувала світу цілу колекцію мультфільмів, які полюбилися не лише дітям з усього світу. Про талановитого мультиплікатора та підприємця Волта Діснея – читайте в нашому матеріалі.

Волт Дісней влаштував справжній переворот у світі кінематографа. Найцікавіші факти з життя великого мультиплікатора розповідає 24 канал.

Протягом усього робочого життя Волт Дісней отримав рекордну кількість “Оскарів” – 26.

Відомий мультиплікатор міг розрізняти приблизно 1,5 тисячі відтінків кольорів (ліміт пересічної людини до 200).

Літній сусід Діснея, доктор Шервуд, підштовхнув його стати художником. Адже саме він дав Волту Діснею перші 25 центів за його малюнок коня, коли той ще був дитиною.

Під час Першої світової війни неповнолітньому Волту Діснею відмовили у службі. Але йому вдалось стати водієм санітарної машини Міжнародного Червоного Хреста у Франції.

Мультфільм “Білосніжка та 7 гномів” – став першим повнометражним анімованим фільмом Волта Діснея. Її створювали протягом 3-х років понад 570 художників-мультиплікаторів.

Ще на початку 20-х років минулого століття Волт Дісней вже випускав чорно-білі німі анімації. Але мультиплікатор майже одразу вирішив почати роботу над випуском звукового мультфільму. Мікі Маус став першим персонажем, який заговорив з екрана! До речі, його озвучував сам Волт Дісней.

Після смерті Діснея у жодному фільмі чи мультфільмі від компанії The Walt Disney Company не з’являлися сигарети. Адже він помер від раку легенів.

“Історія менструації” був випущений у 1946 році за підтримки компанії Kotex, виробника гігієнічних товарів для жінок. Анімаційний фільм показували на лекціях з ведення здорового способу життя.

Джерело: 24tv.ua