Творці фантастичного фільму “Аватар 2” представили декілька нових концепт-артів. Ілюстрації опублікував на своєму офіційному каналі в Instagram художник-постановник Ділан Коул.

На слайдах показана не лише сама буря, але і представник племені На’ві, який переміщається верхи на якійсь морській істоті по бурхливих хвилях. У своєму вищезгаданому посту в Instagram Коул подякував продюсеру “Аватара” Джону Ландау за дозвіл продемонструвати концепти потенційним глядачам. Поки невідомо, чи побачать глядачі в сиквелі саме ці кадри.

Відмітимо, що зйомки фільму “Аватар 2” завершилися у вересні минулого року. У одному з інтерв’ю режисер Джеймс Кемерон відмічав, що перш ніж приступити до роботи над другою серією, він зібрав групу сценаристів і розпорядився проаналізувати, що саме спрацювало в першій частині, і лише потім пропонувати нові ідеї.

Сиквел, реліз якого кілька разів відкладався, планується випустити у світовий прокат в грудні 2022 року. Формати доки не уточнювалися.

Создатели "Аватара 2" показали шторм на Пандоре        Час не щадить нікого: актори драми "Блакитна лагуна" через 40 років          

Джерело: kinoafisha.ua