На Міжнародному кінофестивалі Річарда Харріса українське кіно отримало ще одну перемогу.

Після тріумфу режисера Нарімана Алієва в Стамбулі, Світлану Барандич відмітили за роль у фільмі “Анна“. Про це повідомляється на Facebook- сторінці українського посольства.

Українська актриса отримала перемогу в номінації “Краща актриса” на Міжнародному кінофестивалі Річарда Харриса, який проходить в Лімерику.

“Вітаємо акторку з України Світлану Барандич з перемогою у номінації на кращу жіночу роль на Міжнародному кінофестивалі Річарда Гарріса, який відбувся 22-28 жовтня 2019 р. в ірландському місті Лімерик, за головну роль у короткометражному фільмі “Анна” режисера Декеля Беренсона (народився в Ізраїлі, мешкає у Великій Британії).

Анна – це сумна розповідь про нелегку долю одинокої матері у невеликому промисловому місті на охопленому війною сході України, відчайдушні мрії про краще життя та нелегкий вибір життєвих цінностей.

Кінофестиваль у Лімерику виявився щасливим для українських кіномитців, які уже другий рік поспіль виборюють нагороди. У 2018 році журі фестивалю визнало “Викрадену принцесу” режисера Олега Маламужа кращим художнім фільмом, – говориться в повідомленні.

Відмітимо, що світова прем’єра фільму “Анна” відбулася 24 травня цього року на 72-му Каннському міжнародному кінофестивалі.

Цей фільм про матір-одиначку, яка мешкає на сході України, був представлений в основній конкурсній програмі, а ще він увійшов до програми Національного конкурсу 48-го Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”.

Джерело: telegraf.com.ua