Нові постер фільму «Нереальний КОПець» з Дмитром Ступкою та Станіславом Бокланом повідомляють, що його прем’єра, яка спочатку повинна була відбутися 1 січня, переїхала на початок весни і тепер очікується 4 березня.

Офіційний синопсис «першої української поліцейської комедії», режисером якої став Олександр Бєляк, повідомляє:

За особистим зверненням Президента України, всі діти чиновників мають вчитися і працювати в Україні. Начальник поліції Петро Бурундяк викликає з Америки сина Василя і влаштовує його працювати патрульним в управління поліції в Одесі. Досі основною роботою Василя Бурундяка було витрачання батьківських грошей, але зараз це задоволення вже в минулому. Напарником Василя стає суворий лейтенант Богдан Громов, який отримав наказ підготувати Василя Бурундяка до Поліцейського чемпіонату України, на якому вже через місяць буде присутній сам Президент. Чи вдасться Василю перетворитися з кволого мажору на зразок українського поліцейського, який поки думає лише про те, щоб не зіпсувати свій манікюр, заряджаючи табельну зброю?

Компанію Ступці та Боклану в цих божевільних поліцейських пригодах складуть актори Анна СаліванчукБогдан ЮсипчукБорис Барський та Влад Яма.

 

Джерело: kinofilms.ua