Комедія «Велика прогулянка» за участю відомих українських акторів та співаків мала вийти в прокат 24 лютого 2022 року, але вранці того дня на нас напала росія, тож її прокат довелося перенести на невизначений термін. Нарешті, стало відомо, що вона все ж вийде на екрани кінотеатрів 5 жовтня.

Сюжет комедії «Велика прогулянка» розгортається навколо двох абсолютно різних сімей: працівників культури Драгоманових та районних бізнесменів Наливайченків. Теплими весняними вихідними вони вирішують традиційно вибратися «на шашлики» — доля зводить їх на одній галявині, котру кожна з сімей вважає «своєю». Між ними розпалюється суперечка, яка переростає у гротескну «війну» за місце під мангал. Несподівано з’являється і третій претендент — утікач-корупціонер, що сховав свої гроші на цій же галявині та бере молодших дітей наших сімей у заручники — він вимагає повернути гроші, які зникли зі схованки. Хитрощі, підстави та протистояння, пригоди, несподівані гості та шалені гроші, різні погляди не тільки на рецепт маринаду до шашлику, а й на «як правильно жити». Ця історія про те, якими б різними ми не були і як би не сварились, та перед обличчям спільної загрози ми завжди — єдина потужна сила.

У фільмі зіграли Юрій ТкачОлена КравецьАндрій Ісаєнко, Ірина Гатун, а також легендарна співачка Вєрка Сердючка (з мамою) та Потап з Позитивом.

Режисером проєкту виступив Олег Зборовський, який працював над популярним серіалом «Козаки. Абсолютно брехлива історія», що вийшов у 2020 році.

Прокатом «Великої прогулянки» в Україні займається компанія «Кіноманія».

Джерело: https://www.kinofilms.ua/