Премію Palm Dog Award вручають у Каннах найкращому собаці, котрий знявся у фільмі-учаснику кінофестивалю.

Це щорічне неофіційне шоу нагород було започатковано 2001 року журналістом Тобі Роузом, натхненним його власним французьким фокстер’єром Маттлі, й нині є улюбленим для всіх задоволенням у передостанній день роботи Каннського кінофестивалю.

Улюбленця українців Патрона, який разом із командою ДСНС розміновує Чернігівщину,  нагородили відзнакою PalmDogManitarian, що вручається за зв’язок між людством і собаками.

Власник Патрона, начальник групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ГУ ДСНС у Чернігівській області Михайло Ільєв записав відеозвернення, у якому разом із Патроном подякував за приз.

“Дякуємо за нагороду! Ми б із радістю відвідали з Патроном Канни, але у нього тут багато роботи. Хочемо подякувати світу за допомогу Україні. І якщо хтось вагається, чи допомагати нам зброєю, знайте – чим більше зброї у нас, тим менше у нашого ворога часу заміновувати нашу територію. Сапери України вдячні за увагу до нашого талісмана Патрона. Ми раді, що його відвага заряджає весь світ бути відважним також”.

Начальник групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ГУ ДСНС у Чернігівській області Михайло Ільєв

Нагороду отримала Катерина Третьякова, учасниця команди Українського національного павільйону у Каннах.

Головну нагороду Palm Dog Award виграв Бріт, сріблястий пудель із фільму “Військовий поні” Джини Гаммелл та Райлі Кео.

Фото: фб-сторінка Патрона

Вітаємо з нагородою, Патроне, та дякуємо за твою невтомну працю!

Джерело: usfa.gov.ua