23 червня о 18:00 в Українському домі пройде перегляд фільму режисера Віллена Новака «Чому я живий» мовою оригіналу з англійськими субтитрами.

Вхід вільний за умови завчасної реєстрації: https://forms.gle/zD3aiNom22uv1zqv5.

Стрічку створено за автобіографічним оповіданням Євгена Митька «Тепер я турок, не козак…» Маріуполь. 1940-і. Довоєнне життя в невеличкому українському місті на березі Азовського моря, з добрим сімейним побутом, сварливими сусідами, самодіяльною оперою. З танцмайданчиком у міському саду, з гонінням за віросповідання, доносами і, певна річ, з любов’ю.

Сімнадцятирічна Фрося та її коханий Льончик мріють одружитися, але батько дівчини категорично проти євреїв в сім’ї — він всіляко перешкоджає весіллю, не соромлячись своїх антисемітських поглядів. Життя закоханих безповоротно змінюється, коли їхні рідні та мільйони інших людей стають жертвами війни. Героям доведеться пережити окупацію і фашистський терор, щоб зберегти любов та людяність у найтемніші часи.

У ролях: Роланд МішкоАнастасія Марків, Віктор ЖдановІрина МельникОльга РадчукОлексій ГорбуновГеоргій Делієв та інші. Продюсери — Андрій Осіпов та Олена Дементьєва.

Подія реалізується завдяки підтримці Norwegian Refugee Council та за фінансової підтримки GFFO.

Фільм створено Одеською кіностудією за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Джерело: https://usfa.gov.ua/