Покази розпочнуться з 6 вересня. Тож, запрошуйте своїх друзів та знайомих, що проживають у ЧикагоФіладельфіїБруклініПортлендіСіетліСан-ДієгоВашингтоніФерфаксіФорт-ЛодердейліСанта-КрусіЛос-Анджелесі й Окленді, збирайтесь великими компаніями та гайда дивитись кіно, зроблене в Україні, в американських кінотеатрах. Адже це той самий фільм, що був запланований в Україні на 24 лютого 2022-го року.

Переглянути розклад показів  можна за посиланням: https://www.uafilmusa.com/bigpicnic.

Ця історія про те, якими б різними ми не були і як би не сварились, та перед обличчям спільної загрози ми завжди — єдина потужна сила. Фільм розповість про сімейства Наливайченків та Драгоманових, які одного сонячного дня вирішили організувати сімейну вилазку на шашлики. Одні планують влаштувати гучний бенкет, інші ж — воззʼєднатися з природою. Проте, є проблема — одна мальовнича галявина, яка припала до душі обом родинам. Чи вдасться їм знайти компроміс?

Творці сімейної комедії обіцяють багато гумору, запальний OST «Є пропозиція» від неперевершеної VERKA SERDUCHKA, знайомі хіти від  улюблених виконавців та, звісно, справжній зірковий каст — Юрій ТкачОлена КравецьІрина ГатунАндрій ІсаєнкоVERKA SERDUCHKA&bandМихайло ЖонінПозитивОлексій ТритенкоАндрій Пятов та Євгеній Коноплянка.

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно у 2021 році.

Медіапартнери проєкту — 1+1 media.

Джерело: https://usfa.gov.ua/