Кінокомпанія UM Group розробляє історичну комедію «Полювання на пектораль» про археолога Бориса Мозолевського, що віднайшов скіфську золоту пектораль на «Товстій Могилі».

Про про це йдеться на офіційному сайті виробника. Як зазначається, ігровий повнометражний фільм, який знаходиться на стадії розробки, розповість про українського археолога Бориса Мозолевського, що віднайшов скіфську пектораль, яка мала неабиякі магічні властивості.

В основі сюжету стрічки «Полювання на пектораль» закладена реальна історія знахідки у червні 1971 року стародавнього українського артефакту – скіфської пекторалі – у кургані скіфського періоду на «Товстій Могилі», що на Дніпропетровщині.

За сюжетом, щоб захистити свій скарб від КГБ та чорних археологів, які хочуть забрати знахідку у Москву, він сам її викрадає та їде у Київ. Про втечу дізнається археологиня Оксана і приєднується до Бориса. І тут розпочинається запекла боротьба на ґрунті любовних перепитій!

Дивіться трейлер фільму «Полювання на пектораль» від 2020 року.

Кінопроєкт «Полювання на пектораль» був допущених до участі в Одинадцятому конкурсному відборі, але не ввійшов до переліку переможців. Також проєкт пройшов за результатами оцінювання кінопроєктів другого етапу Чотирнадцятого конкурсного відбору за напрямом “Ігрові повнометражні національні (для широкої глядацької аудиторії)” із балом 35.29. На цей раз Рада з державної підтримки кінематографії також не включила проєкт до переліку переможців.

Запрошуваний бюджет складав 32 850 242 00 грн.  Виробник – ТОВ «Анімаційна студія «УМ-Груп». Режисер – Павло Потатуєв. Автор сценарію – Сергій Дзюба, Артем Кірсанов. Продюсер – Артем Денисов. Головну роль грає Олег Москаленко.

Джерело:  cinema.in.ua