Вийшов трейлер документальної стрічки «Реал» режисера та військового Олега Сенцова, премʼєра якої відбудеться в Карлових Варах.

Як повідомили порталу “Нове українське кіно” пресрелізом Arthouse Traffic, перед світовою премʼєрою нового фільму Олега Сенцова «Реал» , що відбудеться на фестивалі в Карлових Варах (Чехія), команда презентувала трейлер. Випадково знятий бій став повним метром та показує, як каже Сенцов, життя на війні та її справжнє обличчя без прикрас та фальші.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Олег Сенцов доєднався до українського війська та воював на південно-східному фронті. Улітку 2023 він випадково зняв один із боїв, коли його БТР був уражений ворогом. Олег опинився в найближчий траншеї та за допомогою радіозв’язку намагався організувати евакуацію частини свого підрозділу, який був під обстрілом, майже без боєприпасів, на позиції під кодовою назвою «Реал».

«Фільм Сенцова — це унікальний захоплюючий досвід, який пропонує гіпердокументальний погляд на реальність війни очима одного безпосереднього її учасника», – коментує стрічку Карел Охарт-директор міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах (Чехія), де відбудеться світова премʼєра.

Дивіться офіційний український трейлер фільму:

Фільм «Реал» — українсько-хорватська копродукція. Продюсери: Олег Сенцов («Край Кінема»), Денис Іванов («Артхаус Трафік»), Майк Дауні (Downey Ink), Борис Т. Матич і Лана Матич (Propeler Film). Стрічка створена за підтримки Європейського Фонду Солідарності З Українськими Фільмами, Проєкту «Документування України», ініційованого Інститутом гуманітарних наук (IWM, Відень), програми FILMBOOST від Deutsche Filmakademie у співпраці з ГО «Докудейз», Міжнародного фонду «Відродження».

📷 Обкладинка — фото «Артхаус Трафік»

Джерело:https://www.cinema.in.ua/treiler-filmu-oleha-sentsova-real/