Головний саундтрек до фільму-помсти “Конотопська Відьма” створила та виконала співачка Zlata Ognevich: кліп на пісню “Пташка” вже на YouTube.

З 22 серпня на кіноекранах стартує український горор “Конотопська Відьма” від Film.ua. Напередодні прокату творці презентували головний саундтрек –,  пісню “Пташка” від Zlata Ognevich та кліп – до нього увійшли ексклюзивні кадри з фільму.

Трек “Пташка” відображає непереможний дух і стійкість жінки, її здатність зберігати надію та віру навіть у найскладніші моменти свого життя, коментують автори. Трек уособлює історію прадавньої Відьми з Конотопу і є справжньою одою тій внутрішній силі, що нині живе в кожній українській жінці.

«“Пташка” – це моя особиста присвята усім жінкам, які на своїх тендітних плечах тримають цілий світ і роблять усе заради безпеки своїх близьких, своєї родини та своєї землі. Боротьба пташки у пісні така ж відчайдушна, як і внутрішня боротьба героїні за своє власне, щасливе буття», – зазначила Злата Огнєвич.

Дивіться премʼєру відеокліпу “Пташка” від Zlata Ognevich (OST «Конотопська Відьма»). Хіт вдало поєднує натурні зйомки за участі виконавиці та кадри з фільму, які глядач побачить вперше:

Фільм “Конотопська відьма”, для якого “Пташка” стала саундтреком і головним лейтмотивом, розповідає про відьму з Конотопу, яка закохалась у звичайного хлопця і зреклася своїх відьомських сил заради щастя зі смертним. Однак з початком повномасштабної війни, російські солдати захоплюють місто і жорстоко вбивають її коханого, тож вона вирішує помститися, повертає свої сили і обрушує криваві кари на вбивць свого нареченого.

Головну роль в картині зіграла акторка Тетяна Малкова (“Смак свободи”, “Моя улюблена Страшко”), коханого відьми, Андрія, — Тарас Цимбалюк (“Чорний Ворон”, “Перші дні”, “Жіночий лікар. Нове життя”), тітку – Олена Хохлаткіна (“Памфір”“Я працюю на цвинтарі”). Загін російських загарбників у фільмі зіграли актори Павло Вишняков, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов, Сергій Сосновцев, Владислав Вербицький, Ростислав Фоменко, Микита Слободенюк, Микола Головчак, Сергій Аніпченко.

Автором ідеї та сценаристом виступив Ярослав Войцешек, режисером-постановником фільму – Андрій Колесник, для якого фільм став повнометражним кінодебютом. Спродюсувала стрічку Ірина Костюк – одна з найефективніших кінопродюсерок за версією Forbes Ukraine (за показниками касовості та прибутковості спродюсованих кінорелізів).

«Кіно – це завжди про магію. Так само відбулося і в нашій зі Златою співпраці. Пісня “Пташка” відображає основний посил усього фільму, який ми, як творці, прагнемо донести до глядача. Зокрема, пісня прозвучить в одній із ключових сцен фільму. Ця колаборація відбулася в цілковитій синергії, більше того – це не єдиний наш спільний сюрприз: про це розповімо згодом», – поділилася деталями продюсерка фільму «Конотопська Відьма» Ірина Костюк.

Джерело: https://www.cinema.in.ua/zlata-ognevich-konotopska-vidma/