Презентовано трейлер стрічки Анни Бурячкової «Назавжди-назавжди», яка розповідає про життя підлітків у Києві 90-х років, їхні надії, сподівання та кохання у перші роки відновленої незалежності України.

«Назавжди-назавжди» є повнометражним дебютом української режисерки Анни Бурячкової. За сюжетом, у пошуках захисту та місця, якому вона справді належить, Тоня переходить зі школи в центрі міста до іншої — у спальному районі, та потрапляє до компанії відчайдушної молоді. Разом вони шукають пригод та неприємностей на околицях постсоціалістичного Києва. Незабаром Тоня закохується в Журіка, а дружба з Лєрою змушує її відчути потяг до її брата Сані. Все це призводить до заплутаного любовного трикутника. Водночас складне минуле Тоні переслідує її, кидаючи виклик новій дружбі та романтичним відносинам. Чи зможе вона знайти власний шлях або ж загубиться у нових суперечливих стосунках?

Дивіться трейлер стрічки «Назавжди-назавжди» 

Головні ролі в картині зіграли молоді українські актор(к)и Аліна Чебан, Захар Шадрін, Артур Алієв, Єлизавета Цілик, Дар’я Жихарська. Маму головної героїні зіграла популярна українська акторка та телеведуча Даша Малахова.

Сценаристкою фільму поруч із Анною Бурячковою є українська режисерка та сценаристка Марина Степанська. Продюсер(к)ами фільму є Наталя Лібет («Стоп-Земля» Катерини Горностай, «Парфенон» Мантаса Кведаравічуса, «Щоденник нареченої Христа» Марти Смеречинської та інші), Віталій Шереметьєв («Стоп-Земля» Катерини Горностай, «Байконур. Вторгнення» Ангела Ангелова та інші), Олексій Згоник («Оптика» Олексія Новікова), Люба Кнорозок («Нескінченність за Флоріаном» Олексія Радинського та інші). Співпродюсери: Рінске Раап, Рейніер Сейлен.

Фото: Пресслужба

Розробка стрічки почалась у перші місяці пандемії COVID-19 у 2020 році. А фільмування було завершено напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну. Після цього матеріали фільму були евакуйовані з Києва до Амстердама, де до команди фільму долучилися нідерландські співпродюсери та партнери з пост-продакшену. Фільм є українсько-нідерландською копродукцією. Фільм вироблено за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно, Netherlands Film Fund, The Brussel-Capital Region та за участі Українського інституту та Eurimages.

Операторка-постановниця картини – Лєна Чеховська, художниця-постановниця – Олександра Патока, композиторка – Ліка Бугайова, режисер монтажу – Юрій Резніченко, художниця з костюмів – Дарія Фільшина, художниця з гриму – Джулія Мельнік, кастінг – Оксана Дезера, звукорежисери – Михайло Закутський, Лоде Волтерсом, Жаім Саулека.

Нагадаємо, світова прем’єра фільму «Назавжди-назавжди» (робоча назва «Коли нам було 15») відбудеться в конкурсній програмі Orizzonti Extra 80-го кінофестивалю Mostra Internazionale d’Arte Cinematografica у Венеції, який проходитиме з 30 серпня по 9 вересня.

Покази стрічки:

  • 8 вересня, 14:30 (показ для преси та індустрії), Sala Giardino
    8 вересня, 21:00 (світова прем’єра), Sala Giardino
    9 вересня 15:00, Sala Corinto

трейлер Назавжди-назавжди

Джерело:https://www.cinema.in.ua/