Наприкінці вересня в прокат вийде незалежне авторське кіно “Вовк. Страху нема” (Wolf. No Fear), створене за участі командирів та воїнів бойових підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ. Стрічку на широкі екрани кінотеатрів випускають до Дня захисників і захисниць України. Дивіться офіційний трейлер повнометражного документального екшну.

Українські режисерки та незалежні автори Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко представляють вражаючий та ексклюзивний фільм про Захисників України, відомих як “Вовкулаки” або “Воїни ночі”. Національний фільм “Вовк. Страху нема” — це філософія Воїна України, репрезентована бійцями Сил спеціальних операцій. Вовкулаки захоплюють кожного своїм магнетизмом, закликаючи: «Бути кращими за самих себе, постійно треба перевершувати самих себе». Володіти своїм розумом, тілом, зброєю, вести бій, реалізовувати операції, спілкуватися в групі й колективі, знищувати ворога — це мистецтво професії Воїнів ССО ЗСУ.

Дивіться офіційний трейлер документального фільму “Вовк. Страху нема”. Як зазначають творці, фільм не має вікових обмежень, тож його можна буде переглядати з дітьми.

Робота над фільмом тривала 3 роки — і є результатом цивільно-військового співробітництва українських незалежних кіномисткинь з Командуванням, командирами бойових підрозділів та Воїнами Сил Спеціальних Операцій ЗСУ. Кожен кадр, кожне слово і дія у цьому кіно є справжнім репортажним неповторним моментом тут і зараз. Голоси та обличчя Героїв фільму замасковані. Екранізовану багатокомпонентну операцію «Вовк» озвучили військовослужбовці Повітряних Сил ЗСУ.

Фільм волає про те, що українці вже переживали таку жорстоку агресію і геноцид з боку росії. Йдеться про історичний дискурс намагань радянської влади репресивними методами знищити українську мову, культуру, інтелігенцію та знищення українців Голодомором. Глядач бачить методи і способи знищення українців російськими окупантами в 20 і 21 століттях. Це історія війни і також історія людства.

Фільм створений незалежними авторами і режисерами за підтримки справжніх українців та українських компаній, без залучення державних коштів.

Вовк. Страху нема

Джерело: https://www.cinema.in.ua/