Кіностудія Warner Bros. поділилася великою порцією офіційних кадрів з майбутнього епічного блокбастера “Годзилла проти Конга“. Окрім легендарних монстрів, на зображеннях зафіксовані і усі основні “людські” персонажі, яких зіграли Олександр Скарсгард, Ейса Гонсалес, Міллі Бобі Браун, Кайл Чандлер, Ребека Хол, Брайан Тайрі Генрі, Джуліан Деннісон, Деміан Бішир і юна Кайлі Хоттл.

Істинними лиходіями картини Адама Вінгарда (“Зошит смерті”, “Гість”) виявляться зовсім не чудовиська, а самі люди. Поки діячі старовинного криптозоологічного агентства “Монарх” намагаються вивчити історію походження Кінг Конга на Острові черепа, вищі урядові фракції влаштовують підступну змову, яка провокує велетенського водного кайдзю і призводить до руйнівного зіткнення двох древніх титанів.

Переможцем в цій битві стане тільки один, а хто саме, можна буде дізнатися вже незабаром, коли “Годзилла проти Конга” вийде в прокат. На території США масштабний кросовер про протистояння короля монстрів і царя мавп випустять 31 березня по гібридній моделі реліза – одночасно в кінотеатрах і на платформі потокового сервісу HBO Max.

Джерело: kinoafisha.ua