Пригодницька комедійна стрічка Ольги Ряшиної «Я, “Побєда” і Берлін», знята за мотивами однойменної повісті Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна), стала доступною до онлайн-перегляду на стримінговій платформі.

Як повідомляє Держкіно у Facebook, онлайн прем’єра фільму відбулася на Megogo. «Я, “Побєда” і Берлін» – це стрічка про пригоди, гумор і незабутні моменти, що розкриваються під час непередбачуваної подорожі юного Кузьми Скрябіна у компанії друзів. Їхня шалена подорож до Берліна перетворюється на шлях самопізнання та відкриття нових горизонтів.

За сюжетом фільму, звичайний хлопець, музикант-початківець Кузьма, за три дні до запланованого концерту вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Там він хоче обміняти у відомого колекціонера цю раритетну автівку на омріяний шестисотий «Мерседес». Кузьма обіцяє своїй коханій дівчині Барбарі повернутися додому на крутій тачці, а хлопцям з гурту – обов’язково встигнути на виступ. Але вже з перших хвилин подорожі стає зрозуміло – усе пішло шкереберть. Це історія про становлення музиканта, пошуки себе, дружбу та шлях до мрії, сповнений карколомними пригодами.

Головну роль у фільмі виконав український актор Іван Бліндар («Коли падають дерева», «Сквот32», «Шлях мерця»). Також головні ролі зіграли Марія Стопник і Володимир Гева.

Серед саундтреків картини – кавер-версії хітів гурту Скрябін у виконанні: гурту O.Torvald – «Червоні колготки», Скрябін – «Місця щасливих людей», Stringy! – «Хлопці-олігархи», Wellboy – «Просто ми», Тіни Кароль – «Спи собі сама», ТНМК – «Кольорова», Джамали – «Хай буде так, як хочеш ти», Adam – «Говорили і курили», Антитіла – «Чорнобиль форева», DziDzio – «То моє море», Аліни Паш – «Чекаю ночі», Без обмежень – «Мовчати», Monatik – «Старі фотографії» та інших українських виконавців.

Стрічка створена групою компаній UPHub за підтримки Держкіно та Golden Tile.

Нагадаємо, у широкий кінотеатральний прокат фільм «Я, “Побєда” і Берлін» вийшов 14 березня. Подивитися онлайн пригодницьке роуд-муві можна на стримінговій платформі Megogo.

Джерело: https://www.cinema.in.ua/ia-pobieda-i-berlin-onlain/