Відомий актор Раян Гослінг, який виконав роль Кена у фільмі «Барбі», продемонстрував три вінтажні золоті хронографи Carrera у цьому фільмі.

Канадський актор є послом бренду TAG Heuer з 2021 року і брав участь у багатьох кінематографічних проектах зі швейцарськими годинниками.  Гослінг підібрав три хронометри з архівів, щоб підкреслити сміливу особистість Кена і кричущий стиль, пише hollywoodreporter.

Перший — оригінальний номер 1158 CHN 1971 року. За даними TAG, цим незвичайним виробом хизувалися багато відомих гонщиків у світі автоспорту. Елегантний дизайн у міланському стилі поєднується з масивним браслетом із 18-каратного золота, який робить їх одночасно елегантними та значними.

Годинник Carrera 1158З відкритих джерел

Модель Ken’s reference 110,515 – ця модель з’явилась в 1974 році, відрізняється бочкоподібним корпусом з яскравим оздобленням і циферблатом з гравіюванням Côte de Genève.

Годинник Carrera110 515З відкритих джерел

Завершує тріо вічний стандарт 2448 NT. Цей годинник, запозичений з оригінальних моделей Carrera 1963 року, прикрашений гранованими наконечниками та іншими фірмовими елементами дизайну, які нагадують про минуле, але в той же час вписуються в досить сміливий сучасний гардероб Кена.

Годинник Carrera 2448З відкритих джерел

Годинник також служить метафоричним інструментом, символізуючи перехід від фантастичного всесвіту Барбі до реального світу, орієнтованого на якийсь час. Актор також спрямовує цю енергію у реальне життя, він був помічений у моделі Carrera Date з яскраво-рожевим циферблатом на різноманітних прес-заходах, присвячених фільму.

Джерело:proshokino.com.ua