У ролях: Євген Янович, Олег Маслюк, Дар’я Петрожицька, Аліна Паш, Володимир Кравчук, Ігор Портянко, Олександр Рудинський, Андрій Бурим, Аліса Тункевич

Патрульного Максима, який з дитинства мріяв стежити за правопорядком, неочікувано переводять з Києва до невеличкого селища на Житомирщині. Там столичний поліцейський зі своїм новим напарником Богданом кидають виклик бурштиновій мафії. Чи зможе Макс знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного Бурштинового Барона? Але і це не єдина проблема відважного патрульного, якому ще необхідно повернути довіру своєї коханої дівчини.

Цікаві факти:

  • “Бурштинові копи” – це поліцейська комедія бадді-муві.
  • Головні ролі у фільмі зіграли актори гумористичної студії “Мамахохотала” Женя Янович і Олег Маслюк.
  • У стрічці також знімуться Дар’я Петрожицька (“Нічний швидкий”), співачка Аліна Паш, для якої гра в стрічці стала кінодебютом, Олександр Рудинський (“Слов”яни”, “Перші ластівки”), Андрій Бурим (“Пограбування по-українськи”) та Аліса Тункевич.
  • “Бурштинові копи” – це проєкт виробництва Кінокомпанії ТОВ “КіноХіт Ю Ей”, за підтримки Державного агентства України з питань кіно, медіа-холдингу “Медіа Група Україна”, телеканалів “Україна” та НЛО TV, студії “Мамахохотала” та технічно-консультаційної підтримки Національної поліції України, Національної академії внутрішніх справ України.
  • Фільм став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну підтримку розміром 11 млн 625 тис. грн. (75% загальної вартості виробництва фільму).
  • Нагадаємо, в 2017 році студія “Мамахохотала” вже випускала повнометражну комедію “Інфоголік”, знятою спільно з телеканалом НЛО TV та компанією Idea Production. Картина при бюджеті ₴ 4 млн. зібрала в прокаті понад ₴ 5 млн.
  • Джерело: cinema.in.ua