“Укрпошта” спільно зі студією Animagrad 30 листопада представила поштовий випуск із героями мультфільму “Мавка. Лісова пісня”, присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

На поштових марках зображені головні герої анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня”, що створюється за мотивами класичної драми-феєрії Лесі Українки. Це Мавка, її коханий Лукаш, а також Жабокиць Квусь – магічне лісове створіння.

До колекційного набіру входять поштова марка, конверт “Перший день” і поштова картка. На конверті Мавка представлена ​​в зимовому образі з Рисеням на руках, а в центрі композиції чарівна Верба – Серце Лісу. Штемпель виконано у вигляді магічної руни Мавки, що символізує єдність чотирьох стихій.

Зазначимо, що “Укрпошта” і FILM.UA Group мають вже кілька спільних успішних проектів. У 2017 році введено в обіг поштову марку “Сторожова застава”, у 2018-му – “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила”, а у 2019-му випущено марку з нагоди прем’єри українського історичного екшену “Захар Беркут”.

Раніше було опубліковано перший тизер українського анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня”. Прима-балерина Катерина Кухар стане прототипом головної героїні мультфільму. Для створення саундтреку до команди приєдналися музиканти етногурту “ДахаБраха”.

Джерело:112.ua