Перші кадри очікуваного фентезійного мультфільму «Володар перснів: Війна рохіррімів» від Warner Bros. Pictures, заснованого на міфології письменника Дж.Р.Р. Толкіна, представляють його головну героїню та головного лиходія.

Мультфільм «Володар перснів: Війна рохіррімів», створений у жанрі аніме, розповість про пригоди відважного воїна Гельма Молоторукого, дев’ятого короля Рохана та важливу битву в історії цього королівства, як повідомляє Entertainment Weekly.

Голосом головного героя Гельма Молоторукого буде зірка хітового драматичного серіалу «Спадкоємці» Браян Кокс, також відомий за франшизою «Люди Ікс».

Проте перші кадри представляють не короля Рохана, а «героїню-бунтарку» Геру (голос Гайї Вайз) та «захоплюючого лиходія» Вульфа (голос Люка Паскуаліно).

Режисером аніме про Середзем’я виступає Кенджі Каміяма («Той, хто біжить по лезу: Чорний лотос», «Привид в обладунках: Синдром одинака 2045» та «Ультрамен»). Він розповідає, що його стрічка розповість «історію наймогутнішого короля Рохана, який перемагав своїх ворогів голими руками».

Незважаючи на те, що події аніме Каміями будуть розгортатися задовго до подій трилогії Пітера Джексона «Володар перснів», у ньому з’явиться Еовін, яку озвучить зірка «Володаря перснів» Міранда Отто.

Прем’єра «Війни рохіррімів» відбудеться у кінотеатрах 12 грудня.

Джерело: https://www.kinofilms.ua/ukr/news/movies/