Coming-of-age драма «Назавжди-назавжди» режисерки Анни Бурячкової вийде в широкий український прокат 19 вересня. Презентовано новий тизер стрічки.

Про це повідомляють творці фільму. «Назавжди-назавжди» – це повнометражний ігровий дебют режисерки Анни Бурячкової. Історія про покоління міленіалів, яке не знало власних кордонів і дивилося своєму страху в обличчя.

«Цей фільм — пісня любові, присвячена розгубленим підліткам кінця 90-х, які виросли серед пострадянської руїни, добре засвоївши правило: якщо тебе ніхто не полюбить, ти не виживеш. У пошуках цієї любові та верифікації свого існування в очах інших ми й жили, толеруючи насильство та несправедливість. Тим, хто навчився згодом обирати себе, відстоювати власні кордони, як в приватному, так і в суспільному житті, а найголовніше – на рівні країни та нашої незалежності», – зазначає режисерка.

Назавжди-назавжди

Синопсис: Кінець 90-х. Тоня переходить до нової школи та швидко вливається в компанію відчайдушних підлітків. Незабаром вона закохується, опиняючись у центрі пристрасного любовного трикутника, де кожне почуття палає на повну. У цьому світі немає місця для півтонів: кохання — палке і до безтями, дружба — справжня і непохитна, життєва драма — нещадна і захоплююча. Все — назавжди. Назавжди? Чи вдасться Тоні знайти себе і не загубитися в хаосі суперечливих стосунків?

Дивіться новий тизер стрічки «Назавжди-назавжди»

Головні ролі у фільмі виконали Аліна Чебан (“Найкращі вихідні”), Захар Шадрін (“Снайпер. Білий ворон”), Артур Алієв, Єлизавета Цілик та Дар’я Жихарська.

Світова прем’єра драми «Назавжди-назавжди» відбулася на 80-му Венеційському кінофестивалі в програмі Orrizonti Extra. Стрічка перемогла в основному конкурсі 33-го кінофестивалю Film Festival Cottbus в німецькому Котбусі. Також картину було нагороджено «Золотим тюльпаном» за найкращий фільм на Міжнародному кінофестивалі у Стамбулі.

Назавжди-назавжди

Режисерка – Анна Бурячкова, автори сценарію – Анна Бурячкова, Марина Степанська, операторка-постановниця – Лєна Чеховська, художниця-постановниця – Олександра Патока, композиторка – Ліка Бугайова, режисер монтажу – Юрій Резніченко. Продюсер(к)и стрічки – Наталя Лібет («Стоп-Земля»«Парфенон»), Віталій Шереметьєв («Стоп-Земля»«Байконур. Вторгнення»), Олексій Згоник («Оптика»), Люба Кнорозок («Нескінченність за Флоріаном»). Виробництво: «Діджітал Реліджн» (Україна) та Rinkel Film (Нідерланди). Дистрибуцію фільму в Україні здійснюють Film.UA Дистрибуція та Кіноманія.

Як повідомляється, незабаром фільм буде представлено на фестивалі глядацького кіно Миколайчук Open, що пройде в місті Чернівці з 15 по 23 червня. «Назавжди-назавжди» змагатиметься за першість у Міжнародному конкурсі.

Стрічка вийде в широкий український прокат 19 вересня 2024 року.

Джерело:https://www.cinema.in.ua/tyzer-filmu-nazavzhdy-nazavzhdy/