Завершено зйомки нового фільму Романа Бондарчука, що має робочу назву “Редакція” та отримав отримав підтримку німецького фонду, повідомляє Держкіно.

Автори визначають жанр фільму, як драму з елементами комедії.

Головний герой Юра, молодий науковець, випадково стає свідком підпалу лісу. Він несе фотографії підпалювачів до редакції місцевої газети, щоб поголос у ЗМІ допоміг викрити злочинців, але за збігом обставин залишається працювати журналістом. Нова робота затягує його до химерного світу постправди, де факти не мають жодного значення, а реальність навколо практично ніколи не збігається з тим, що про неї пишуть в газеті. Водночас нова професія допомагає Юрі зустріти рідних душею людей, справжню дружбу і кохання.

Акторський склад фільму поєднав зірок українського кінематографа та непрофесійних акторів. Ролі виконали: Римма Зюбіна, Андрій Кирильчук, Василь Кухарський, Олександр Ганноченко, а також журналіст Дмитро Багненко, режисерка Жанна Озірна, український драматург Максим Курочкін та відомий блогер Сергій Іванов. Крім того, близько 1000 мешканців Херсона взяли участь у зйомках у якості акторів масових сцен та епізодів.

Реліз фільму заплановано на 2023 рік.

ДержКіно України/Facebook

ДержКіно України/Facebook

ДержКіно України/Facebook

ДержКіно України/Facebook

ДержКіно України/Facebook
Джерело: 112.ua