“У нас одне життя, та магія кіно у тому, що разом із героями фільмів ми можемо прожити безліч історій: сумних і радісних, захопливих і дивовижних! У цій добірці – герої різних характерів: складні підлітки, ідеальні мами, непримиренні суперники, звичайні хлопці та справжні лицарі. Їхні історії – на великих екранах нашої країни уже в першій половині 2022 року”, – йдеться у повідомленні.

Із 1 січня 2022 – “Зірки за обміном“, режисер Олексій Даруга.

У ролях: Оля Полякова, Дзідзьо (Михайло Хома), Сергій Либа, Дмитро Вівчарюк та інші.

Комедія розповість про непримиренних суперників на сцені – Полю Малякову та Фому Михайловського: зірок шоу бізнесу, які несподівано міняються тілами. Чого тільки не робили герої, щоб повернути свої життя назад. Наскільки їм вдалося вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента – дивіться у кіно з 1 січня 2022 року.

З 2 лютого 2022 – “Найкращі Вихідні“, режисер Влад Климчук.

У ролях: Дар’я Петрожицька, Еліас Райкерт, Ганс Йорг Бертхольд, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Аліна Чебан, Богдан Осадчук, Георгій Хостікоєв.

“Найкращі Вихідні” – це 4 історії, безліч комедійних ситуацій та зворушливих моментів, масштабних сцен і зірок шоу-бізнесу, серед яких The HARDKISS, Onuka, alyona alyona, VERKA SERDUCHKA & band, Артем Пивоваров та інші.

Із 24 лютого 2022 – “Велика Прогулянка“, режисер Олег Зборовський.

У ролях: Юрій Ткач, Олена Кравець, Андрій Ісаєнко, Ірина Гатун, Михайло Жонін, Олексій Завгородній/Позитив.

У центрі подій – дві абсолютно різні родини, що у теплий весняний день їдуть “на шашлики” та опиняються на одній спільній галявині, котру кожна з родин вважає “своєю”. Суперечка, яка між ними запалюється, переростає у гротескну “війну” за місце під приготування шашликів. Однак, як би сильно вони не сварилися, справжня загроза об’єднує їх у потужну суперсилу.

З 24 березня 2022 – “Я, Победа” и Берлін“, режисерка Ольга Ряшина.

У ролях: Іван Бліндар, Володимир Гева, Марія Стопник.

Для шанувальників Андрія Кузьменка ця стрічка матиме особливе значення: це історія музиканта-початківця Кузьми, який за три дні до запланованого концерту вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій “Побєді”. Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Вже з перших хвилин подорожі все йде не за планом, проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

З 12 травня 2022 – “Довбуш“, режисер Олесь Санін.

У ролях: Сергій Стрельников, Олексій Гнатковський, Дар’я Плахтій, Матеуш Косьцюкевич, Агата Бузек.

“Гідність або забуття!” – таким є гасло фільму про українського легендарного опришка Олексу Довбуша. Це історія про незламність та відстоювання свободи на тлі буремних подій, історія про свободу понад усе та всеосяжну любов: до свого народу, до рідної землі.

Джерело: 112ua.tv