Культова анімаційна історія від DreamWorks продовжиться! Смілива та відважна  Лакі не уявляє і дня без пригод та понад усе мріє знайти власне місце у світі. Переїхавши в маленьке містечко, вона зустрічає дикого мустанга на ім’я Спіріт і це змінює її життя. На них чекає неймовірна мандрівка, яка подарує їм дивовижні відкриття!

Разом з яскравими героями у фантастичну пригоду вирушає талановитий гуморист та учасник популярного телешоу «Вар’яти» — Володимир Жогло.

Це вперше Володимиру випала нагода спробувати себе у ролі актора дубляжу і з поставленим завдання він впорався блискуче!

«Пам’ятаю, як декілька років тому дивився першу частину цієї культової пригоди і навіть гадки не мав, що згодом отримаю шанс приєднатися до команди дубляжу в продовженні історії, — розповідає Володимир. — «Спіріт: Дикий мустанг» — мій дебют в анімації. Буду відвертим, коли вперше прийшов на студію дубляжу, надзвичайно хвилювався, оскільки до цього мені ще ніколи не доводилося стояти по ту сторону екрану.  Дубляж  задача не з легких і потребує справжньої влучності та чималих зусиль від актора. Проте це неймовірна можливість спробувати сили у новому амплуа, кинути собі виклик та вийти за межі звичного досвіду. Окрім того, було надзвичайно цікаво почути власний голос у новому звучанні.

Мій герой Морж — абсолютний антипод мене: він грізний, суворий і доволі строгий чоловік. Мені ці риси зовсім не властиві, я звик завжди бути на позитиві та в доброму гуморіТож під час роботи навіть згадував хлопців-розбишак, які колись смикали мене за вуха, уявляв якби себе поводили вони й намагався перейняти їхній спосіб спілкування, щоб відтворити ці риси в образі Моржа».

Не пропустіть сімейну пригоду «Спіріт: Дикий мустанг» з 10 червня у кінотеатрах!