йомки фільму “Аватар 2” вже завершено, а робота над “Аватаром 3” уже на фінішній прямій.

Про це в інтерв’ю Арнольду Шварценеггеру розповів режисер Джеймс Кемерон.

“COVID-19 вплинув на нас, як і на всіх інших. Ми втратили близько чотирьох з половиною місяців. У підсумку ми відклали прем’єру на рік — до грудня 2022 року. Але це не означає, що у мене з’явився зайвий рік для роботи над фільмом. На цю мить ми на зйомках у Новій Зеландії… Ми повністю закінчили “Аватар 2” і десь на 95% закінчили “Аватар 3”, – розповів Кемерон.

Постановник зізнався, що розкривати подробиці сюжету “Аватарів” поки не може, але в нових фільмах буде порушено теми екології та конфлікту поколінь.

Нагадаємо, у продовженні також зніматимуться Сігурні Вівер, Кейт ВінслетЕді ФалкоУна Чаплін та Мішель Єо, а також Девід Тьюліс.

Нещодавно було опубліковано фото з акторами Кейт Вінслет, Зої Салданою, Семом Вортінгтоном і Кліффом Кертісом, які відпочивають у спеціальному басейні після підводних зйомок.

Раніше також показали концепт-арти продовження фільму “Аватар” і концепт Mercedes-Benz, натхненний світом “Аватара” і розроблений у співпраці з Кемероном.

Як повідомлялося раніше, кінокомпанія Disney відклала прем’єри більшості своїх фільмів через поширення коронавірусу і непросту ситуацію в індустрії. Так, “Аватар 2” вийде тільки в кінці 2022 року, “Аватар 3″ – наприкінці 2024 року,”Аватар 4” – наприкінці 2026-го, а “Аватар 5” – наприкінці 2028 року.

Джерело:112.ua