Другий сезон циклу документальних фільмів «Воїни», які є свідченням про мужність, життя та почуття українських солдат, доступний для безкоштовного перегляду онлайн.

Як повідомляє PR-служба фільму, премʼєра відбулася на медіасервісі Megogo. Стрічка доступна безкоштовно з оригінальним звуком, а також – з перекладом жестовою мовою.

Другий сезон складається з 6 епізодів. У ньому акцент зроблено на вузькопрофільних військових, таких як спецпризначенці, диверсанти, захисники неба та інші. Воїни постійно опиняються в критичних ситуаціях, де вижити можна лише завдяки кмітливості та великій сили волі. Незважаючи на виснаженість, вони не здаються, оскільки від їхньої стійкості залежить майбутнє наших територій.

Знімальна група працювала в Київській, Херсонській та Донецькій областях, зокрема в Соледарі. Під час монтажу використано архівні відео героїв, матеріали телеканалу «Армія TV» та з відкритих джерел.

«У цьому сезоні ми показуємо нових героїв та підрозділи, чия війна почалась у різний час. Наша мета – передати глядачам глибину життя воїнів: побут, службу, мотивацію. Кожен кадр і кожна історія – це спроба показати, що для наших військових війна – це не лише конфлікт на передовій, але й постійна реальність, що визначає їхнє повсякдення. Воїни, незважаючи на все, продовжують нищити ворога та захищати український народ будь-якими можливими та неможливими способами. Про це треба памʼятати, розповідати про них та допомагати у будь-який спосіб», — коментує Володимир Боровик, СЕО та засновник Megogo.

Дивіться офіційний тизер циклу документальних фільмів «Воїни 2»

Кожен епізод відкриває нові обличчя сміливості, відданості та величі українського духу:

У першій частині глядачі познайомляться з командиром загону спеціального призначення, офіцером ГУР МО з позивним «Ned», повномасштабне вторгнення боєць зустрів за кордоном, але вирішив повернутися і стати на захист держави. «Ned» керує підрозділом «Nobody» у складі «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО України, який виконує найскладніші завдання на передовій і в тилу ворога. Під час перегляду епізоду глядачі можуть задонатити на потреби підрозділу.

Головний герой другої частини — офіцер 5 ОШБр з позивним «Агроном». Він очолює підрозділ вогневої підтримки, що діє на Бахмутському напрямку, використовуючи великокаліберну зброю та новітні технології.

У центрі уваги третьої частини — бойовий плавець, офіцер НГУ «Омега», Віталій, командир підрозділу, який виконує завдання як на суші, так і на воді на межі своїх можливостей. Це історія диверсій, розвідки та евакуації.

Головний герой четвертої частини — Павло Алдошин, актор театру та кіно, який зіграв головну роль у фільмі «Снайпер. Білий ворон», а тепер захищає нашу країну в складі сил оборони. Ця частина про його шлях та діяльність.

Головний герой п’ятої частини — 10-та окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс». Командир танку з позивним «Смок» разом зі своїм екіпажем знаходяться на східному напрямку, де продовжують вести бій за нашу країну.

Шоста частина про Президентську бригаду, дивізіон ППО, який боронить небо 24/7, використовуючи різні засоби ураження повітряних цілей ворога. Це воїни різними спеціалізаціями, які об’єдналися для спільної справи.

Над проєктом працювала команда Megogo Originals та Megogo. Продюсер, режисер та автор ідеї – Руслан Шадиєв, оператор — Денис Красильніков, редактор — Роман Шепєль, монтаж — Іван Швець та залучені спеціалісти з різних департаментів Megogo. Постер — Віталій Юрасов.

Перший сезон циклу документальних фільмів «Воїни» був представлений в рамках XIV Одеського міжнародного кінофестивалю у Чернівцях. Переглянути перший та другий сезони «Воїнів» можна безкоштовно на медіасервісі Megogo. Нові епізоди будуть з’являтися щотижня. Тривалість кожної частини приблизно 40 хвилин. Також соціальна ініціатива Megogo «Дивись як Чутно» забезпечує переклад кожного епізоду на жестову мову, щоб люди з порушенням слуху мали доступ до контенту.

Джерело: https://www.cinema.in.ua/voiny-2-onlain/