Історія кінотеатру ім. І.Франка.
Двоповерховий будинок XIX століття, що належав раніше Шльоми та Рухлі Ліфшиців. У грудні 1916 року в своєму дворі у великому флігелі вони відкрили сінематограф «Рім» котрий став п’ятим синематографом в місті. Володіли синематографом вони недовго. У 1920 року його націоналізували і назвали дитячим кінотеатром імені Івана Франка. Це найстаріший із діючих кінотеатрів міста. Спочатку слово «кіно» не використали. У побуті ходив термін «ілюзіон». Цей кінотеатр один із небагатьох (другий), вцілілий в Житомирі в роки другої світової війни. Історична довідка А.І. Магаза.
Сьогодні кінотеатр обладнаний сучасною системою цифрового кінопоказу NEC NC1200C. Дана система кінопоказу має надзвичайно високу яскравість зображення (9000 люменів) і дає можливість демонструвати найсучасніші кінофільми в форматі DСP, які виходять в прокат на території України. Точне та яскраве зображення, розмір екрану(9мХ4м), звукові спецефекти та зручні м’які крісла створюють в кінозалі атмосферу «присутності» і комфорту.
Кінотеатр має особливий статус – спеціалізованого дитячого кінотеатру, тому в репертуарі кінотеатру завжди передбачено фільми для маленьких глядачів, крім того існує система знижок для колективних замовлень від 20 осіб
Також в кінотеатрі можна придбати вже звичні для відвідувачів кінотеатрів попкорн, безалкогольні напої та інші смаколики.
Бронювання квитків
Бронювання квитків знімається за 20 хв. до початку сеансу
Повітряна тривога
У випадку повітряної тривоги показ фільму зупиняється, глядачі спрямовуються до найближчого укриття за адресами: вул. Михайлівська 5, вул. Б.Лятошинського 5, вул. Київська 22.
Квитки залишаються дійсними, їх можна буде використати на будь-який інший сеанс цього ж фільму в зручний для глядачів час.
У випадку, якщо повітряна тривога закінчується впродовж 15 хвилин, або ж раніше – сеанс продовжується.