«Коли біль перетворюється на лють»: офіційний трейлер горору «Конотопська відьма» – про криваву відплату тисячолітньої відьми – уже доступний до перегляду.

Як повідомляють творці стрічки, офіційний трейлер фільму-помсти привідкриває низку кривавих подробиць відьомської розплати окупантам за смерть свого коханого. Споглядаючи муки нападників, відьма упивається своєю люттю, щораз вдаючись до ще жорстокіших методів. На що здатна українська жінка, що повернула собі прадавні сили?

Дивіться (18+) офіційний трейлер фільму жахів «Конотопська відьма»

Головну роль в картині зіграла акторка Тетяна Малкова (“Смак свободи”, “Моя улюблена Страшко”), коханого відьми, Андрія, — Тарас Цимбалюк (“Чорний Ворон”, “Перші дні”, “Жіночий лікар. Нове життя”), тітку – Олена Хохлаткіна (“Памфір”, “Я працюю на цвинтарі”).

Загін російських загарбників у фільмі зіграли актори Павло Вишняков, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов, Сергій Сосновцев, Владислав Вербицький, Ростислав Фоменко, Микита Слободенюк, Микола Головчак, Сергій Аніпченко.

Трейлер конотопська відьма

Фото: Film.UA

“Ексцентрична помста Конотопської відьми на кіноекрані – аудіовізуальне втілення бажання кожного українця сьогодні”, – зазначають творці.

Автором ідеї та сценаристом виступив Ярослав Войцешек, режисером-постановником фільму – Андрій Колесник, для якого фільм став повнометражним кінодебютом. Спродюсувала стрічку Ірина Костюк – одна з найефективніших кінопродюсерок за версією Forbes Ukraine (за показниками касовості та прибутковості спродюсованих кінорелізів).

Трейлер конотопська відьма

Як повідомляється, візуальна довершеність та фотографічність кадрів – справа рук оператора Костянтина Пономарьова. Фільм, багатий на VFX-ефекти, потішить містичною реалістичністю навіть найвибагливішого глядача. У трейлері, який створив режисер монтажу Олександр Ковтун, представлена лише незначна частина візуальних ефектів, що супроводжуватимуть сюжет протягом усієї історії. Про це попіклувалася команда Postmodern Postproduction – постпродакшн-студія у складі медіагрупи Film.UA.

Кожна поява відьми буде ефектною – над цим попрацювала художниця з костюмів Ірина iSky, військовий фотограф 59 бригади ім. Якова Гандзюка. Також завдяки її зусиллям актори, що зіграли росіян, знімалися у справжній затрофеєній російській формі. Додаткового саспенсу фільму надає й музика, яку спеціально для фільму створив талановитий композитор Олександр Чорний.

Дивіться фільм про помсту окупантам, на яку вони всі заслуговують, у кіно з 22 серпня 2024 року.

Джерело: https://www.cinema.in.ua/treiler-filmu-konotopska-vidma/