За сюжетом фільму Сергія Касторних «Мишоловка / The Mousetrap», солдат Антон намагається вибратися із бліндажа, вхід якого завалило після влучання снаряду. У кіно з 2025 році.

Новиною поділилився дистрибутор фільму в Україні Film.ua Distribution. Як зазначається, знімання фільму уже завершені, нині він знаходиться на етапі постпродакшену, попереду насичене фестивальне промо, а після — вихід у національний прокат. Ролі в фільмі зіграли актори Юрій Кулініч, Андрій Ісаєнко, Анна Бірзул, Назар Грабар.

В основі сюжету — історія українського військового, що стає заручником обставин. Під час заходу на нові позиції, ворог влучає снарядом і завалює єдиний вхід бліндажа, де опинився головний герой. Чи стане це для нього порятунком або ж смертельною пасткою?..

Стрічку створено у партнерстві з Національної кінематикою України та медіасервісом Megogo. Виробництво: Top Script Films (Топ Скріпт Філмз).  Автор ідеї та сценарію: Сергій Касторних. Режисер-постановник: Сергій Касторних. Продюсери: Тарас Босак, Сергій Касторних, Юрій Король. Оператор-постановник: Юрій Король. Композитор: Хосейн Мірзаголі. Режисер монтажу: Сергій Касторних. Художник-постановник: Денис Колюбаєв. Художник з гриму: Олександра Бєсєдкіна.

Мишоловка

Джерело: https://www.cinema.in.ua/film-serhiia-kastornykh-mysholovka/