Романтична історія про силу мрії, любов до кулінарії та справжні дива — «Смак свободи» вийде у кіно з 7 березня 2024 року. Представлено офіційний трейлер фільму.

В мережу виклали офіційний трейлер українського фільму «Смак свободи». Це романтична комедія режисера Олександра Березаня, виробництва Ganza Film за підтримки Держкіно. Сценаристками фільму виступили Олена Моренцова-Шулик та Олександра Вітязєва.

«Ідея фільму народилася зі знайомства з захопливою та дуже неочікуваною кулінарною книгою авторства пані Ольги Франко. Я завжди надихалася нашими традиціями та автентичними особливостями, і дуже хотілося промотувати нашу самобутню багату кулінарну культуру для молоді. У пошуці ідеальної формули аби зробити нашу власну історію цікавою, сучасною та захопливою для глядачів, ми з командою створили кіноісторію з дрібкою магії та за участі наших зірок, гурманів, амбасадорів кулінарної культури, аби ще раз підкреслити, що підтримувати та вивчати власні кулінарні традиції – це шлях до пізнання, цінування та підтримки самих себе!» – сценаристка та креативна продюсерка Олена Моренцова-Шулик.

За сюжетом кулінарного фентезі, головна героїня фільму Варя марить високою кухнею, поки готує прості страви у придорожньому кафе. Дорогою до великої мрії вона зустрічає несподівану знахідку — книжку призабутої легенди української кухні Ольги Франко «Перша українська загально-практична кухня», що відкриває для Варі світ вишуканої автентичної кулінарії сторічної давнини. З цього моменту життя дівчини змінюється назавжди.

Головну роль Варі зіграла актриса Ірина Кудашова, а в образі Ольги Франко постала Ірма Вітовська («Мої думки тихі»«Коза Ностра. Мама їде»«Між нами», «БожеВільні» та ін.). Також у фільмі зіграли Костянтин Темляк («БожеВільні», «І будуть люди»), Томаш Собчак («Скажене весілля 2», «Щедрик»), Тетяна Малкова («Конотопська відьма»), Римма Зюбіна («Гніздо горлиці», «Памфір», «Редакція») та Павло Лі («Мирний-21»). А в камео глядачі побачать модель, телеведучу та блогерку Вікторію Маремуху, «пекельного шефа» Олексія Якутова, співака АСАФАТОV, топ-модель та телеведучу Аллу Костромічову та співачку Джамалу.

Офіційний трейлер фільму «Смак свободи»:

«Наша історія – це квінтесенція натхнення, любові та віри у найкраще, що може дати життя, коли ти відкритий до див, невипадкових випадковостей та знань, які залишили для нас наші видатні та безмежно талановиті українці. «Смак Свободи» – чудовий світлий фільм для перегляду всією родиною, зустрічаючи весну, а з нею – і новий етап життя!» – розповідає режисер Олександр Березань.

Дивіться сімейне кіно «Смак Cвободи» у кіно з 7 березня 2024 року. Кінотеатральну дистрибуцію стрічки на території України здійснює FILM.UA Distribution та Kinomania.

Смак Свободи

Джерело: https://www.cinema.in.ua/