Кінокомпанія DreamWorks Animation випустила перший трейлер для нової анімаційної пригодницької комедії “Панда Кунг-Фу 4”, яка буде продовженням культової франшизи. В український прокат фільм вийде 14 березня 2024 року.

Дізнайтесь в матеріалі деталі сюжету нового фільму та про тих, хто працював над улюбленою стрічкою мільйонів.

У новому фільмі, після трьох разючих перемог над світовими злочинцями завдяки своїм неперевершеним рисам мужності та винятковим бойовим навичкам, легендарному воїну По нарешті світить відпочинок. Іншими словами, йому доведеться взяти на себе роль Духовного лідера Долини Мир.

Фільм був поставлений відомим американським режисером анімації Майком Мітчеллом, який раніше працював над такими успішними анімаційними стрічками, як “Тролі”, “Шрек назавжди”, “Елвін та бурундуки 3” та “Лего Фільм 2”.

Перший фільм у серії “Панда Кунг-Фу” вийшов у 2008 році й отримав високі оцінки критиків, був номінований на Оскар та став одним з найбільш касово успішних фільмів року.

Продовження франшизи виходили у 2011 та 2016 роках. Крім того, в рамках цієї серії було випущено кілька короткометражок і створено анімаційний серіал.

Джерело: 24tv.ua