Представлено офіційний трейлер документального фільму «Форма вогню» про роботу рятувальників ДСНС в деокупованому Херсоні. 

Про це повідомляє «Детектор медіа». Стрічка розповідає про перші дні після звільнення Херсону від російських окупантів. Автори проєкту — генеральний продюсер Костянтин Дєтковський, режисер Вас Київський, оператор Володимир Кратінов, виконавчий продюсер Вікторія Кратінова, сценаристи Вас Київський і Майк Маккі.

“Листопад 2022 року, деокупований Херсон – під постійним обстрілом росіян. Щодня і щоночі нові руйнування: багатоквартирні будинки, лікарні, школи, міські мережі. Та рятувальники, попри постійну небезпеку, кілька разів на добу виїжджають на термінові виклики й продовжують робити свою справу задля єдиної цілі – зберегти якнайбільше життів”, – йдеться в описі трейлера.

трейлер Форма вогню

Стрічка розповідає про зведений загін ДСНС, який розчищає херсонські дороги від знищеної російської техніки, розбирає завали зруйнованих росіянами будинків, рятує з-під них людей та тварин. Вони працювали в складних умовах, оскільки, відступаючи з міста, росіяни вкрали пожежні машини та обладнання ДСНС.

Стрічку знімали англійською та українською, а також залучили до виробництва американського сценариста, щоби «такі історії про героїзм українців лунали на весь світ», розповів режисер Вас Київський.

Фото зі зйомок фільму «Форма вогню»

Прем’єра фільму запланована на лютий 2024 року. За словами авторів, фільм буде представлений на міжнародних фестивалях у США та Європі.

Джерело: cinema.in.ua