До сімейної комедії «Крашанка» режисера Тараса Дударя презентовано офіційний кліп на головний саундтрек стрічки, яким стала пісня «СкаСка» у виконанні гурту «Вперше Чую». До відео увійшли кадри з фільму.

Як повідомляють творці картини, «Крашанка» з її драйвовим саундтреком чекає глядача у кінотеатрах уже 25 квітня і має все, щоб стати для нього найкращим сімейний фільмом: улюблених акторів, незабутню та курйозну історію, а також вайбову музику.

За сюжетом стрічки, родина Забіяк, яка не бачилася багато років, незважаючи на війну, збирається на Великдень в батьківському будинку. Дві сестри та брат шукають затишку, але знаходять батька, який досить дивно поводиться: будує ракету, щоб вдарити по Москві та завершити війну. Чи зможуть вони впоратися з його безглуздим планом і своїми власними протиріччями?

Дивіться кліп на пісню «СкаСка» у виконанні гурту «Вперше Чую»

У фільмі зіграли: Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Даша Легейда, Володимир Гладкий, Михайло Пулянський, а також Артур Логай, Людмила Загорська, Евген Сенчуков, Ігор Портянко, Наталка Кобізька.

В основу сюжету був покладений реальний факт: за часів СРСР дійсно існував так званий “потяг номер нуль” – бойовий залізничний ракетний поїзд, який збирали на Південному машинобудівному заводі в місті Дніпрі. Тож на фоні погроз росії про нанесення ядерного удару в авторів фільму виникла ідея, що після роззброєння 1989 року частина конструкції могла б зберегтися і ми б могли дати відсіч ворогу. Так зʼявився персонаж Івана Андрійовича Забіяки, який знає, де знаходиться установка, що допоможе йому запустити ракету на москву.

Режисер картини – Тарас Дудар, Автори сценарію – Юрій Микуленко, Дмитро Григоренко, оператор – Сергій Крутько, художник – Тарас Кузуб, продюсери – Алла Липовецька, Марина Квасова. Виробництвом стрічки займалися Mamas Film Production у співпраці з Film.UA Group та Starlight Media.

📷 Головна світлина – фото з facebook-сторінки гурту «Вперше Чую»

Джерело: https://www.cinema.in.ua/krashanka-saundtrek-filmu/