Перед новим фільмом “Шрек 5” стоїть завдання подолати прокляття франшизи, що триває протягом останніх 16 років. Після понад десяти років без нового випуску, “Шрек 5” розробляється, щоб знову зібрати персонажів для грандіозної фентезійної історії з дією, серцем та гумором.

Франшиза “Шрек” має вражаючу репутацію на бокс-офісі, заробивши понад 4 мільярди доларів світового прибутку завдяки чотирьом основним фільмам та двом спін-оффам про Кота. Однак оголошення про “Шрек 5” не дивує, оскільки персонажі залишаються актуальними та популярними. Очікується, що сбори будуть вражаючим, але це вимагатиме подолання фінансового спаду всієї франшизи.

На жаль, останні чотири фільми “Шрек” виявилися менш успішними на бокс-офісі порівняно з попередниками. Починаючи з “Шрека Третього” в 2007 році, кожен новий випуск фільму приносив менше прибутку, порушуючи тривалий тренд росту. Чи зможе “Шрек 5” виправити цю тенденцію і повернути франшизі її колишню блискучість, стане відомо після його релізу в кінотеатрах.

Джерело: okino.ua