Після успішних сиквелів “Історії іграшок”, виглядає так, що “Тачки” також продовжать свою славетну історію у найближчому майбутньому.

Перший фільм цієї саги побачив світ у 2006 році і розповідав про пригоди відомої гоночної машини на ім”я Блискавка МакКвін. Звиклий до перемог і торжества, він блукає шляхами, готуючись до наступного змагання, і опиняється в маленькому залишеному містечку під назвою Радіатор-Спрінгс. Там він вивчає нові цінності та отримує важливі уроки, а також заводить нових друзів. Перша анімація вразила глядачів, що послужило випуску двох продовжень у 2011 та 2017 роках. Франшиза також розширилася на телесеріал, короткометражки та спін-оффи, в основному присвячені іншим персонажам у світі “Тачок”. Pixar, здавалося б, готова відновити цей улюблений універсум для своїх шанувальників.

Під час інтерв”ю на заході 2023 року – Porsche Rennsport Reunion, творчий директор саги, Джей Уорд, розкрив, що вони працюють над новим проєктом, пов”язаним з франшизою (за даними ComicBook):

“Є ще багато цікавого у світі “Тачок”, я не можу розповісти багато зараз. “Тачки” мають життя, яке триватиме. Я зараз працюю над деякими справжньо цікавими проєктами, які ви побачите через кілька років. Нам трошки часу потрібно, щоб їх створити”.

Наприкінці розмови Джей Уорд поділився своїми враженнями від того, як розширився універсум “Тачок” та як це стало для них несподіваним феноменом:

“Він виявився набагато впливовішим, ніж ми передбачали. Кожного дня нові діти дивляться його вперше, що нас вражає. Цікаво врахувати, що “Тачки” вийшли у 2006 році, коли DVD були дуже популярні. Фільм був успішний у кінотеатрах, але його популярність почала стрімко зростати. Під кінець того року і наступного його переглядали більше людей, ніж ми очікували”.

Джерело: okino.ua