Анімаційний фільм Андрія Щербака «Причинна», створений за мотивами однойменної поетичної балади Тараса Шевченка, вийшов онлайн на Такфлікс. Картина доступна в усьому світі з англійськими субтитрами.

«Причинна» – драматична історія про закоханих, яких розлучає війна. Поки козак бореться з ворогами, його наречена марніє від самотності та очікування. Однак, попри все, вони лишаються разом назавжди.

«Ненависть породжує смерть, смерть – ненависть. І тільки любов дає життя і рятує. Про це мовить Т. Г. Шевченко, у поетичній баладі «Причинна», це хочу показати і я»,  –  говорить режисер Андрій Щербак.

Дивіться трейлер анімаційного фільму «Причинна»

Анімація була показана на понад 30 українських та міжнародних фестивалях. Зокрема, отримала «Золота Дзиґу» за кращий анімаційний фільм (2018) та гран-прі фестивалю «Відкрита ніч. Дубль – 21». Національна прем’єра відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі.

Саундтрек до анімаційного фільму «Причинна» – сингл «Time To Forget» в інструментальному варіанті – створив україно-сербський етно-лаунж гурт «Shopping Hour». Нижче дивіться відеокліп гурту з епізодом та саундтреком стрічки.

Режисер, автор сценарію та художник-постановник анімаційної картини – Андрій Щербак, композитор – Тетяна Шамшетдінова, звукорежисер – Олег Татарчук, продюсери – Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельниціна. Фільм створено кінокомпанією «Магіка-фільм» за підтримки Держкіно України.

Нагадаємо, стрічка «Причинна» доступна для безкоштовного перегляду на сінематеці кінокомпанії «Магіка-фільм».

Джерело:cinema.in.ua