На YouTube з’явився документальний фільм «У пошуках Ніки» режисера трилерів «Еґреґор» та «Пік страху» Станіслава Капралова, який розповідає про порятунок тварин на Київщині та з екопарку Фельдмана у Харкові.

Про це повідомляє NV. Стрічка «У пошуках Ніки» народилась з бажання режисера фільму Станіслава Капралова розшукати свою собаку на прізвисько Ніка, яка під час евакуації батьків з Ірпеня перелякалась вибухів і втекла з машини, – йдеться в повідомленні.

«Почалися пошуки, паралельно виникла ідея знімати все навколо, бо це були небезпечні райони тоді ще окупованої Київщини. Атмосфера апокаліпсису. Я подзвонив друзям операторам і ми вирішили документувати все, що відбувається. Так зірки склалися, що ми зустріли крутих волонтерів, які, ризикуючи життям, евакуювали екзотичних і домашніх тварин», – згадує Станіслав Капралов.

Те, що знімальна група побачила після деокупації Київщини отримало термін «голокост тварин». Саме про це режисер розповідає у своїй стрічці.

Під час пошуків своєї собаки Станіслав Капралов познайомився із рятівником котів і актором Олексієм Суровцевим і взяв участь у кількох його рятувальних операціях. Він показав трагедії на страусиній фермі і сімейному екопарку Ясногородка та конюшні на території готелю “Бабусин сад” на Київщині. Разом з волонтеркою і видавцем Оленою Лазуткіною взяв участь у рятувальній операції домашнього лева Рури та родини північних оленів із розбомбленого зоопарку, яка прибилася до подвір’я старенької бабусі на Київщині. А під час евакуації тварин із екопарку Фельдмана у Харкові режисер отримав поранення.

Дивіться документальний фільм «У пошуках Ніки» на YouTube

Прем’єра фільму відбулася на Нью-Йоркському кінофестивалі Doc Nyc. Також фільм змогли побачити жителі Південної Кореї.

«Цей фільм не про тварин, він про різницю в цивілізації. Коли одні люди приходять в чужу країну і вбивають тварин, а інші ризикуючи життям, рятують їх – це про людяність. І про різницю між Україною і росією», – каже режисер.

Постер фільму

У пошуках Ніки

Джерело: https://www.cinema.in.ua/u-poshukakh-niky-film/