Воєнну драму «Бачення метелика» режисера Максима Наконечного відтепер можна переглянути в онлайн-кінотеатрі Такфлікс. Стрічка доступна на території України.

«Бачення метелика» – історія української аеророзвідниці Лілії з позивним «Метелик». Військова повертається з полону до коханого, друзів та побратимів. Поступово вона намагається реабілітуватися та не планує здаватися.

Головну роль у стрічці виконала Рита Бурковська («Парфенон»), за яку вона отримала відзнаку в категорії «Найкраща європейська акторка» на Septimius Awards. Одну з ролей зіграла режисерка Наталка Ворожбит («Погані дороги»). У фільмі взяли участь справжні лікарі, військові, колишні полонені, а також членкині «Жіночого Ветеранського руху».

Фільм став учасником програми «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю у 2022. А також отримав відзнаку «Золотий Дюк» за «Найкращий український повнометражний фільм» Одеського МКФ.

«Бачення метелика» – дебютна повнометражна робота режисера Максима Наконечного. Співсценаристкою фільму виступила режисерка Ірина Цілик («Земля блакитна, ніби апельсин»«Я і Фелікс»). Стрічка створена у копродукції України (TABOR), Чехії (MasterFilm), Хорватії (4Film) та Швеції (Sisyfos Film Production). Фільм вийшов на великі екрани кінотеатрів 6 квітня 2023 року.

Джерело: cinema.in.ua