Після шаленого касового успіху фільму “Дюна: Частина друга”, студія Legendary запросила Дені Вільньова зняти третю частину. Вона, ймовірно, продовжить історію про Пола Атріда та його війну. ЗМІ пишуть, що основою стрічки стане книга “Месія Дюни”.

До слова, Дені Вільньов вже має перші нотатки для майбутнього фільму. В одному з інтерв’ю режисер казав, що “записав деякі думки на папері”, міркуючи, куди б він хотів направити франшизу “Дюна” в майбутньому.

Студія Legendary ще не оголосила жодних термінів, коли може розпочатися виробництво “Дюни 3”. Але студія планує, що фільм дебютує до наступного проєкту за участю Вільньова – адаптації книги Енні Якобсен “Ядерна війна: сценарій”, номінованої на Пулітцерівську премію 2024 року.

Коли вийде “Дюна 3” – невідомо, але точно не скоро. Нагадаємо, сюжет “Месії Дюни” розгортається через 12 років після подій першої книги. Тому на 3 фільм доведеться почекати. Сам Вільньов у березні 2022 року зазначив, що не буде поспішати зі створенням продовження.

“Я хочу зняти другу частину якомога швидше, а потім почекаю кілька років, поки Тімоті Шаламе трохи підросте, а тоді вже зніму фінальну частину. Я прожив з “Дюною” більшу частину свого життя. Терпіння – це частина моєї подорожі “, – казав Вільньов.

Джерело: lux.fm