Другий сезон патріотичного мультсеріалу для дітей «Україна. Нескорені міста. Правдива історія» від телеканалу «ПлюсПлюс» можна безкоштовно переглянути онлайн.

Анімаційний проєкт розповідає про українські міста, які постраждали під час війни. У 5-хвилинних епізодах йдеться про історичні пам’ятки в контексті сучасної реальності, що створює паралель між минулим і сьогоденням. У першій частині кожного епізоду головні герої мандрують містами, допомагаючи малечі зануритись у захопливий світ української історії та відчути героїзм минулого. У другій частині в легкій і доступній для дітей формі, уникаючи чутливих зображень, показано реалії заподіяної шкоди українським містам і культурним пам’яткам.

У новому сезоні діти познайомляться з Маріуполем, Луганськом, Херсоном, Донецьком, а також з Автономною Республікою Крим. Перший сезон мультсеріалу, який також доступний для перегляду онлайн, розповідав про Київ, Одесу, Чернігів, Запоріжжя та Львів.

Анімаційний проєкт «Україна. Нескорені міста. Правдива історія» призначений для дітей віком від 6 до 12 років, а також для батьків та вчителів. Дивіться всі серії нового сезону на YouTube телеканалу «ПлюсПлюс».

Мультсеріал створений у форматі 2D за допомогою техніки комп’ютерної перекладки у програмі «Toon Boom harmony». За словами творців проєкту про перший сезон стрічки, використання 2D-анімації дало змогу зробити розмову про складні речі менш болісною і навіть терапевтичною.

Стрічку створено в рамках «Всеохопної інформаційно-просвітницької кампанії з протидії дезінформації», що впроваджується 1+1 Media та Smart Angel у співпраці з експертними організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу.

📷 Головна світлина – кадр з мультсеріалу «Україна. Нескорені міста. Правдива історія» (Київстар ТБ)

Джерело: https://www.cinema.in.ua/